381LR152M200K052
MFR.Part #
381LR152M200K052
JLCPCB Part #
C3721797
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 200V 3.56A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 52mm 99mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS