RN50C4640FRSL
MFR.Part #
RN50C4640FRSL
JLCPCB Part #
C1795009
Description
-65℃~+175℃ 464Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors