ISC1008ER6R8M
MFR.Part #
ISC1008ER6R8M
JLCPCB Part #
C2050845
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
120MHz 38@1MHz 400mA 6.8uH 600mΩ ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS