ISC1008ER101M
MFR.Part #
ISC1008ER101M
JLCPCB Part #
C2050847
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
100uH 45@1MHz 5.8Ω 7MHz 80mA ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS