ISC1008ER681M
MFR.Part #
ISC1008ER681M
JLCPCB Part #
C2050850
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
1.8MHz 24Ω 30@1MHz 30mA 680uH ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS