TNPW060360K4BXCN
MFR.Part #
TNPW060360K4BXCN
JLCPCB Part #
C4315626
Description
-55℃~+125℃ 100mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount