ISC1008ER1R8M
MFR.Part #
ISC1008ER1R8M
JLCPCB Part #
C2050317
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
1.8uH 225MHz 35@1MHz 680mA 90mΩ ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS