ISC1008ER1R0M
MFR.Part #
ISC1008ER1R0M
JLCPCB Part #
C2050320
Package
SMD,3.6x3.6mm
Description
1A 1uH 344MHz 35@1MHz 50mΩ ±20% SMD,3.6x3.6mm Inductors (SMD) ROHS