BFC233661152
MFR.Part #
BFC233661152
JLCPCB Part #
C3300347
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS