IDC2512ER680M
MFR.Part #
IDC2512ER680M
JLCPCB Part #
C2051522
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
400mA 400mA 68uH 860mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS