IDC2512ER221M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER221M
JLCPCB Part #
C2051472
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
200mA 220mA 220uH 3.11Ω ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS