IDC2512ER1R5M
MFR.Part #
IDC2512ER1R5M
JLCPCB Part #
C2051544
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.5uH 2.6A 50mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS