IDC2512ER681M
MFR.Part #
IDC2512ER681M
JLCPCB Part #
C2051474
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
120mA 140mA 680uH 9.2Ω ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS