RN60E1103FRE6
MFR.Part #
RN60E1103FRE6
JLCPCB Part #
C3471126
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors