IDC2512ER470M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER470M
JLCPCB Part #
C2051525
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
47uH 500mA 500mA 640mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS