IDC2512ER151M
MFR.Part #
IDC2512ER151M
JLCPCB Part #
C2051552
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
150uH 250mA 270mA 2Ω ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS