IDC2512ER331M
MFR.Part #
IDC2512ER331M
JLCPCB Part #
C2051468
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
160mA 180mA 3.8Ω 330uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS