BFC238366272
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238366272
JLCPCB Part #
C3799544
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS