BFC238356272
MFR.Part #
BFC238356272
JLCPCB Part #
C3797046
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS