MRS25000C8062FCT00
MFR.Part #
MRS25000C8062FCT00
JLCPCB Part #
C3517672
Description
-55℃~+155℃ 600mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS