BFC238366472
MFR.Part #
BFC238366472
JLCPCB Part #
C3786305
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS