CRCW2512196KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512196KFKEGHP
JLCPCB Part #
C3955095
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 196kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS