R76TR31004030J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R76TR31004030J
JLCPCB Part #
C7334427
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS