BFC238066272
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238066272
JLCPCB Part #
C6131313
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 2.7nF 200V、630V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS