561R10TCCQ30
MFR.Part #
561R10TCCQ30
JLCPCB Part #
C1640051
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 30pF 6.4mm 9.4mm C0G ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS