564R30GAQ10
MFR.Part #
564R30GAQ10
JLCPCB Part #
C1640638
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
10pF 3kV 6.4mm 8.4mm U2J ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS