RN60E3833FBSL
MFR.Part #
RN60E3833FBSL
JLCPCB Part #
C1432270
Description
-65℃~+175℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors