561R10TCCQ10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
561R10TCCQ10
JLCPCB Part #
C3009066
Package
Plugin
Description
10pF 1kV 6.4mm 6.4mm ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS