561R10TCCQ50
MFR.Part #
561R10TCCQ50
JLCPCB Part #
C1641647
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
11.2mm 1kV 50pF 6.4mm C0G ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS