TNPW04021K21BETD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW04021K21BETD
JLCPCB Part #
C4284279
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount