RN65E4643BRE6
MFR.Part #
RN65E4643BRE6
JLCPCB Part #
C1803472
Description
-65℃~+175℃ 464kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors