LLRNJ12565GL150MMY
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLRNJ12565GL150MMY
JLCPCB Part #
C6652684
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 23.7mΩ 4.33A 5.84A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS