LSRNJ12555GL6R0NMY
MFR.Part #
LSRNJ12555GL6R0NMY
JLCPCB Part #
C6290272
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
14mΩ 5.01A 5.01A 6uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS