FBMH3225HM102NT
MFR.Part #
FBMH3225HM102NT
JLCPCB Part #
C21520
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 1 100mΩ 1kΩ@100MHz 2.5A ±30% 1210 Ferrite Beads ROHS