LLRNJ12555GL150MMY
MFR.Part #
LLRNJ12555GL150MMY
JLCPCB Part #
C6652680
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 23.3mΩ 3.89A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS