TLM2HER013FTE
MFR.Part #
TLM2HER013FTE
JLCPCB Part #
C1712388
Description
13mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS