TLM2HER015FTE
MFR.Part #
TLM2HER015FTE
JLCPCB Part #
C4018068
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS