TLM2HER011FTE
MFR.Part #
TLM2HER011FTE
JLCPCB Part #
C1712398
Description
11mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS