THS2550RJ
MFR.Part #
THS2550RJ
JLCPCB Part #
C1525630
Description
25W 50Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS