TLM2HER012FTE
MFR.Part #
TLM2HER012FTE
JLCPCB Part #
C1712390
Description
12mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS