3430A2F39RTDF
MFR.Part #
3430A2F39RTDF
JLCPCB Part #
C6084035
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS