TLM2AER018JTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLM2AER018JTD
JLCPCB Part #
C4252326
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 250mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS