CRGH2512F51K1
MFR.Part #
CRGH2512F51K1
JLCPCB Part #
C1705920
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS