CRGCQ0603J4K7
MFR.Part #
CRGCQ0603J4K7
JLCPCB Part #
C2074111
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS