TLM2BDR056FTD
MFR.Part #
TLM2BDR056FTD
JLCPCB Part #
C1701424
Description
500mW 56mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors