TLM2AER068JTD
MFR.Part #
TLM2AER068JTD
JLCPCB Part #
C1698694
Description
250mW 68mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS