TLM2BER018JTD
MFR.Part #
TLM2BER018JTD
JLCPCB Part #
C1701286
Description
18mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS