RP73D2A6K98BTG
MFR.Part #
RP73D2A6K98BTG
JLCPCB Part #
C4150396
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS