350282RFT
MFR.Part #
350282RFT
JLCPCB Part #
C2083453
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS