CRGH2010F13R7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F13R7
JLCPCB Part #
C2146195
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS